Dnia 2013-04-10 o godz. 19:57 ~Inwestor napisał(a):
> Kolego nie wysilaj się bo "towarzystwo poklepujące
> się po plecach" Cię zakrzyczy! Tutaj każde zdanie
> nieprzychylne Spółce jest wyśmiewane. Nawet
> "boss" dał sobie spokój bo pisanie z
> tutejszymi milionerami nie ma sensu. Zaraz napiszą, że
> chcesz kupić taniej i takie tam ;) Oni wiedzą najlepiej i
> nie widzą innego scenariusza jak odpał. Tak zaleszczony
> papier ciężko poderwać. I już nie chodzi o ten kredyt...
> może będzie, może nie, tego na forum nikt nie wie ale
> przekonanie co niektórych tylko o jednej opcji - wzrostów,
> może się źle skończyć. Większość kupiła po 0,4x-0,5x i
> czekają na cud taka prawda. Osobiście uważam, że gdyby tu
> miało być coś dobrego to rynek dawno by to wycenił i tyle.
rozpisales sie chlopie a nic z tego nie wyniklo...buahhha:) na takim Fluid tez tak pisali jak bylo ponizej 40 gr.....i tez podobno rynek nie wycenial ...a teraz wiesz na jakim poziomie jest Fluid? tu nie chodzi o zadne poklepywanie po plecach na forum ale logiczna kolej rzeczy....ale chyba jestes za glupi na to zeby to zrozumiec