Dnia 2013-04-10 o godz. 14:27 ~spekulant 1973 napisał(a):
> Tomku drogi na giełdzie jest tak że kurs rośnie pod dobrą
> informację i to dużo wcześniej niż ulica wskoczy do tego
> pociągu a tutaj jest tak . Pociąg cały zapełniony ulicą i
> czeka do odjazdu to jak myślisz taki pociąg daleko zajedzie
> :)
nie boj sie...na Fluid bylo tak samo.....a jak sie boisz to wywal i jednego ulicy bedzie mniej hahaha