i tutaj tylko drobni mają papier kto odebrał papier jak sypał pan prezes , było info o zwiekszeniu udziału ? Odpowiem za Ciebie nie a dlaczego nie jak taka to perła i Ci co siedzą blisko w tym wszystkim nie wierzą w spółkę nie chcą się wzbogacić , kolejny znak zapytania a jeżeli nawet kupili 100 000 lub 200 000 akcji to chyba nie nadługo potrzymają , a dlaczego nie chcą trzymać długo jak to taka perła , kolejny znak zapytania i takich znaków jak pisałem jest mnóstwo dlatego wzrostów mega tutaj nie zobaczycie no chyba że ukaże się info o przekroczeniu progu 5% -10%