a ty jestes jak choragiewka!!!!!!!!!!!!!!!!! ostanio pisalem pozytywnie.......bo miales akcje...teraz juz pewni nie masz wiec spolka jest beeeeeeeeeeeeeeeeeee...ja pier..le ale zenada....lepiej juz sie nic nie odzywaj. I nie pisz mi tu o trendach haahahahah