Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

odpowiedź na pismo prezesa

Otrzymałem pismo od prezesa. Napisałem i wysłałem odpowiedź. Tekst poniżej.
Prezes Hawe SA Paweł Paluchowski.
Dziękuję za skierowane przez Pana do mnie pismo. Cieszę się, że w swoim działaniu uwzględnił Pan rzeczywistych właścicieli, kierowanej przez Pana firmy, czyli akcjonariuszy. Pragnę przypomnieć, że już ponad dwa lata czekam na wydanie dokumentu akcji po ich zmaterializowaniu. Przekroczył Pan wielokrotnie termin, na jego wydanie, określony w ksh.Nie zgadzam się z wyrażonym przez Pana poglądem, że przygotowanie i opublikowanie zaległych raportów, co umożliwiłoby powrót Hawe na GPW, koliduje z działaniami restrukturyzacyjnymi w spółce. Jestem przekonany, że jako prezesowi lub viceprezesowi 18 spółek z łatwością i w krótkim czasie uda się Panu te raporty przygotować i opublikować ! Jestem skłonny udzielić spółce Hawe pożyczki przy spełnieniu następujących wymogów. 1.Opublikowanie zaległych raportów. 2.Przywrócenie Hawe do obrotu na GPW. 3.Pożyczkę stanowiłoby 10% posiadanych przeze mnie akcji oraz pp, pod warunkiem zbycia ich w cenach- akcje 1 zł, pp 50 gr. 4.Wystawienie weksla na kwotę udzielonej pożyczki z terminem wymagalności opisanym w p. 5 (poniżej). 5.Natychmiastowy zwrot pożyczki w sytuacji gdy kurs akcji osiągnie poziom 2 zł.
Gdyby na opisany wyżej wariant zgodzili się wszyscy akcjonariusze uzyskałby Pan pożyczkę w wys. 10-12 mln zł, która zamieniłaby się w dotację w sytuacji osiągnięcia przez akcje Hawe poziomu 2 zł, co jest możliwe pod warunkiem powrotu spółki na GPW !
Pragnę dodać, że niecierpliwie oczekuję na niezwłoczne zwołanie WZA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.