Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

KRS też nic nie robi?

Zgłoś do moderatora
W grudniu, kontaktowałem się telefonicznie z KRS, oczywiście w sprawie HAWE, pytałem o wiele spraw, niestety nic konkretnego nie uzyskałem, poza tym że w jakiś nieskuteczny sposób interweniują, ale poinformowano mnie, że mogę mieć wgląd w dokumentację spółki tylko muszę się umówić na termin, ucieszyłem się, że może przez internet ale nie, trzeba osobiście? Więc jeśli mamy Akcjonariusza Warszawiaka lub z okolic, można z ciekawości, skoro PAH nic nie informuje, zajrzeć tam i podzielić się na forum? Dla mnie, to jest zbyt skomplikowane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.