Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: odpowiedź na pismo prezesa

Zgłoś do moderatora
@basta
Możesz napisać coś konkretnego?
Wysmarowałeś tyle postów w dwie minuty i nie ma w nich żadnej informacji.
W jakiej sprawie mamy zawiadomić prokuraturę?
Były tu wątki dotyczące sprawy z art. 296kk, chyba autorstwa kenaj52 i Janusza, sprawa w Zgierzu. Czy o to Ci chodzi?
Już to kiedyś napisałem. Nie wystarczy krzyczeć "złodziej, złodziej", w prokuraturze zapytają jeszcze kto, co, gdzie, kiedy i komu ukrad. Jeżeli masz jakąś propozycję działania, to napisz konkretnie, a nie na zasadzie piszcie do prokuratury. Na brak sprawozdań, WZA, niewydawanie akcji nie ma paragrafu w KK, więc proponowałem zawiadamiać KRS, bo w KSH są na to paragrafy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.