Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: odpowiedź na pismo prezesa

Zgłoś do moderatora
Dwa razy wnioskowałem do zarządu Hawe, dwa razy za potwierdzeniem odbioru pisma, nie miałem żadnej reakcji ani wyjaśnień, odpowiedzi. Prokurator, mając te dokumenty wraz zaświadczeniem od maklera, odmówił wszczęcia postępowania, ponieważ nie stwierdził przestępstwa w rozumieniu kk? Przywłaszczenie, polegałoby na tym, że prezes posługując się nielegalnie moimi akcjami, uzyskałby korzyść majątkową dla siebie, nawet, gdyby użył naszych akcji w imieniu Hawe bez naszej wiedzy również byłoby to nielegalne. Tak więc, żeby oskarżyć Paluchowskiego, trzeba by wiedzieć, że użył nielegalnie naszych akcji lub też oddał albo sprzedał je w inne ręce. Tylko KNF i KSH razem z KRS mogliby przeprowadzić kontrolę i zmusić cały zarząd do zwołania NWZ a tam dokonania zmian? Nieprawdą jest że w Hawe nie ma pieniędzy, bo oznaczałoby to to, że ci panowie pracują za frico.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.