Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: odpowiedź na pismo prezesa

Zgłoś do moderatora
"...oznaczałoby to to, że ci panowie pracują za frico. ..."
Prezes napisał w liście, że płaci z własnej kieszeni za postępowania sądowe. Możemy oczywiście w to wątpić, ale jak to sprawdzisz?
Nie sprawdzimy też kto pracuje w Hawe. Na pewno jest tam prezes i chyba oficjalnie nie ma innych pracowników. Nie wiadomo, czy prezes pobiera wynagrodzenie za pracę w Hawe, ale w sumie i tak tam nic nie robi poza sądzeniem się ze wszystkimi, więc gdyby nie brał pensji, to by nie był stratny. Ma jeszcze kilka innych prezesur, więc bieda mu nie grozi. Może sobie podnieść pensję w HT i będzie miał na opłaty sądowe w sprawach Hawe.

KNF już się nie zajmuje Hawe. Jak kogoś nie przekonują moje słowa, to niech napisze zapytanie na adres knf@knf.gov.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.