http://stooq.pl/q/a/?s=eurusd&i=360&u=14538390
jak by na to nie patrzyl to mimo wzrostu
poki nie ruszony szczyt 1,17,,,,,,
to mamy korekcyjne albo ABC sredni termin
zas krotko to dalej tez tylko abc czyli cos co ma spasc :)
i poki nie zaczna c to dalej waluty w dol