Forum Forex +Dodaj wątek
Kopnij tego dolca w d... zeby podskoczyl te 2.5 grosza heh a nie wku... ludzi :D:D:D Kiedy cos zamawiasz? a tak na serio mogli by najpierw zrobic 3,82 ppotem jeszcze wydolkowali te 3.73 i juz tylko gorka co ty na to?