Forum Forex +Dodaj wątek

A O WALUTACH

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=^spx&i=360&u=14538390
TO WSZYSTKO W SUMIE OPIERA SIE NA TYM CZY HAMERYKA CHCE ZALICZAC KOLEJNY SZCZYT
bo wg mnie jesli tak to mocny eur/dol i waluty do zlotego slabe az np nie walna nasz rating az nie wymysla jakas wojenke czy inny bajer
jest czarna linia powztrzymujaca hosse poki jej nie rusza to beda raczej probowac ja ruszyc albo walna kolejna falke w dol wtedy waluty w goreeeeee