Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/DOL by rozjasnic

Zgłoś do moderatora
wlasnietez mnie to martwi za dlugo stoja ale sam tez myslisz ze juz pojechali na tyle bez korekty ze cos powinni zrobic . Moze nocka jakas korekte zroibia poki co jest jakis szczyt ustawiony wiec o cos mona sie podeprzec wrrr a co myslisz ze dolec zrobi te 3.75..? moze im styknie