mozliwe:) dlatego tez tak SP laduje do gory powiem ci tak jak ja to widze:) osobicie masz spadku do 3.75 moze jeszcze to tak przed godzina 9 jak nie wydolkuja jutro realizacja i dolar wyzej 3.8 - 83 ale tez tak pisze bo widze np korekte na gbP pln pod 5.44 dolec w sumie z tej falki abc brakuje zejscia pod te 75 74 i potem 10 grosssz up