Forum Forex +Dodaj wątek
Moim zdaniem to już koniec trendu na EURUSD:

- Draghi wyczerpał amunicję na osłabianie EUR
- SP wyczerpał amunicję na wzrosty , tylko osłabienie USD może go jeszcze dźwignąć (a wybory)
- historyczne przeświadczenie że jak FED podnosi stopy to dołek tylko w dół
Tylko kryzysy , Brexity, Grexity mogą namieszać , w normalnej sytuacji bax powinien już się tylko osłabiać