Forum Forex +Dodaj wątek
podaj mi jak mozesz bo mi wykresy w domu nie dzialaja dokad dolec moze spasc jeszcze 3.75 ??3.73 /? i jaki zasieg teg edka 1.14 40?? czy wyzej