Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/DOL by rozjasnic

Zgłoś do moderatora
wyglada to na to ze dolar dostanie w pysk i spadnie ladachwila pewnioelapiaL a jak ruszy to nic nezatrzyma