Forum Forex +Dodaj wątek
wczoraj dla bykow dolarowych skubanko a dzisiaj jak na razie zniwa, bo kto wszedl w okolicy 3.77.. i nizej juz jest ustawiony i to samo na edku idą w dól, czekam na 11250 by zamykac pozycje lub zaczekam dluzej z ręką na klawiaturce, ewentualnie moga zejsc ponizej 111.. , wszak dzisiaj rynkiem rządza trzy wiedzmy