lepiej nich zaczna robic najpier male abc czyli okolice spadku 1.1250 a potem niech robie te abc i potem po malym c czyli to okolice gdzoes 1/08?? nie dzialaja mi wykresy wtedy niech zaczna robic duze B czyli okolice 1/15 a potem juz konczace cc CC cCC na 0/9 heh w koncu to euro drukuja a nie dolce