Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/DOL by rozjasnic

Zgłoś do moderatora
wrzucilem Dwie S po 0.1 locika na SP500 na 2040 a noz wejdzie ??? bo ta trojka jest juz tak wyciagnieta ze powinno cos sie rodzic by spadli
:)