Forum Forex +Dodaj wątek
No właśnie patrzyłam na Twój wykresik w stooq-u franek/zł i tak się zastanawiam , muszę na pewien okres miesiąc może więcej zrobić depozyt - którego nie będę mógł ruszyć w tym czasie - w żadnej walucie depozyt nie jest oprocentowany , ale w jakiej walucie zrobię wpłatę to mój wybór , a że tego kilka LOT-ó bez dźwigni to mam główkę żebym za miesiąc nie obudził się w czarnej d...
Poradź coś - w końcu jesteś GURU :)