Forum Forex +Dodaj wątek
trudno cos pisac o franku bo w sumie takie jego sciezki jak dolara i to jest odchylona waluta reagujaca mocno na wszelkie wojny czy jakies zawirowania od momentu jak z 340 poszla na 5 zeta w ciagu dnia nie podejmuje sie jej oceny