na miesiac to najbardziej bezpieczny jest wg mnie dolar swoje spadl a wg mnie jest dlugoterminowo w trendzie wzrostowym tu dalej nic nie zmienilo sie nie wiosna to na jesieni czy w wakacje urosnie
ale ja dolarowy byk i tylko w sumie trzymam dolce wiec to mizerna ocena