najwyżej mnie wysmiejecie :)
jutrzejszy dzień z mojego punktu widzenia jest dość istotny. poziom 0,14zł stanowi zniesienie fibo 62% ze szczytu 0,38zł. może się okazać wystarczająco mocnym wsparciem. dzisiaj coprawda zostało naruszone, lecz rynek szybko postanowił 'naprawić', co 'królik' zepsuł :)
a teraz rzecz dodatkowa. na myśl przychodzi mi formacja 'gwiazdy porannej', co byłoby swego rodzaju informacją nadwyraz pozytywną w tym całym bałaganie :) potrzebujemy 3 świecy do pełni szcześcia, która to winna charakteryzować się:
- otwarciem jutrzejszych notowań z luką (byłoby najlepiej)
- być świecą wzrostową :) co jest oczywistą oczywistością :)
- o maksymalnym korpusie (najlepiej powyżej połowy świecy czarnej z piątku).
stąd prośba do pana prezesa: wyrysuj wasz mość pan piękną formację i kończmy ten harmider :) ludzie są zmęczeni a przede wszystkim bez kasy :)