zadziałało i co? zatkało kakao?! :)
wczoraj dopiero oficjalnie napisałem o formacji rgr wskazującej na spadek. dzisiaj mamy potwierdzenie. wysokosc spadku jest równa wysokosci wybicia pod domniemany układ z 3 listopada (głowa formacji).
nie miałem tej pewnosci aż do dzisiaj :)
a dzisiaj nam się to pięknie wyrysowało, chodź wiem ze dla was at wciaz nie działa :)
pozdrawiam.