ależ zrobili - nie możesz mieć pretensji :)
podbili kurs na 0,38zł - kurs otworzył się 2 dnia z luką 0,25zł. po braku układu z dnia 3 listopada, kurs zapikował i następnie utworzył się 'ruch powrotny' - kiedy należy zamykać pozycję !! wtedy właśnie napisałem robertowi31, że to jeszcze nie koniec spadku - będzie wzrost i był :) o s t a t n i
wiedział o tym każdy technik i z pewnością ten ruch wykorzystał :)
doknięcie luki 0,25zł stanowiło wsparcie, które legło pod naporem wyrzucanych królikowych :)