AT to powiew racjonalizmu na tej naszej gpw i starsi gracze ale jeszcze nie dziadkowie:-D tak jak ja wciaz AT stosuja. Faktycznie ostatnimi czasy wiecej na gieldzie emocje graja role i ruchy duzych graczy ale AT to pewien nalog:-) Mnie Pronox dal ostatnio pare groszy zarobic, teraz czekam na nowy dolek. Widze ze Ferdynand juz tu jest, opuscil chyba Midasa albo i tam poluje na kolejny dolek:-) I tu i tam milo go poczytac, podobnie jak Szatana.