myślę, że jesteśmy już naprawdę 'blisko' dołka :)
więc jeśli tak skutecznie i cierpliwie czekałeś :) to poczekaj dalej :)
pronox jest mocno wyprzedany. dużo akcji jest w rękach rynku, toteż rynek zacznie sterować kursem. a że rynek to my i do tego rozemocjowani - kursem będzie bujać.
masz szansę uśrednić mocno i podwoić liczbę akcji - czego tobie życzę.
w ten sposób zejdziesz ze średnią a każdy grosz powyżej będzie twoim zarobkiem.
tak zarabia się spekulacyjnie :)