być może.
szczególnie podobała mi się część dot. zbycha :) jeśli zdąży z komunikatem przed godz. 24.00 o zmianie zaangazowania pow. 5%, mamy informację prowzrostową i otwarcie z luką :)
rynek z całą pewnością nie jest przygotowany na tak potężne środki zbycha :)
a bardziej poważnie... mamy 2 formacje. pierwsza o której pisałem to wariant optymistyczny. druga formacja, o której nie chcę pisać to: RGR - niestety spadkowa. spadek od szyi liczony wychodzi mi w granicach 0,10gr minimum.
inwestowanie zarówno przez nas jaki i tych 'uprzywilejowanych', zawsze sprowadza się do scenariusza. at stanowi swego rodzaju 'drogowskazy'. staram się nimi podążać, choć ciągle się uczę i nauka - co gorsza - kosztuje :)
pozdrawiam.