Drogi Ferdku.
Nie znam się na AT nic, a nic. Z resztą wszyscy tutaj to doskonale wiedzą. :)
Ale powiem Ci jedno: AT i rabbity nie chadzają tymi samymi ścieżkami.
Rysowanie AT ma sens przy ustabilizowanym akcjonariacie, który nie ma na celu odzyskanie z akcji, które posiada, jak najszybciej - jak największej kasy.
W tym tygodniu, biorąc po uwagę wolumeny, należy się spodziewać przynajmniej dwóch, jak nie trzech komunikatów o zmianie posiadanie rodziny króliczej...
No i, jak Zbychu wreszcie skończy uśredniać, to może z jego strony nastąpi info o przekroczeniu 5%...