Jedno jest pewne Ferdynandzie - w Pronka i Midasa trzeba wejsc ponownie z tym ze ja jeszcze chwile biore na wstrzymanie i czekam na lepsze ceny. Obydwie spolki dzis ladnie zjechaly, zobaczymy co ten tydzien przyniesie. Petrol mnie jakos ostatnio odstrasza chociaz w tym roku dal mi ladnie zarobic. Chyba wszystko zbyt grubymi nicmi jest tam szyte i balon ostatnio nie daje sie ladnie nadmuchac przez te szwy nieszczelne:-)