Dzieki za rade, Ferdynandzie. Nie rozumiem tylko jak i kiedy mam usredniac, jezeli radzisz mi cierpliwie czekac z akcjami , ktore mam . Moze wydam Ci sie bardzo naiwny w sposobie myslenia , ale swoja przygode z gielda zaczalem rok temu . Ucze sie bardzo duzo od takich jak Ty i innych kolegow z Forum , ktorzy chetnie dziela sie swoja wiedza z calym szacunkiem dla tych poczatkujacych. Pozdrawiam