jakby jutro otwarcie bylo z luka i zamknelo sie zielona swieca to by moglo byc czytane jako korekta ostatnich spadkow, aco zatym idzie dalszy opsuwanie sie.wedlug mnie lepiej jakby sie zrobila czarna swieca lub czerwona z zamknieciem na zero. ale to tylko teoria.