tak, masz dużo racji :)
ja zawsze zjawiam się po jakiejś ważnej dla danej spółki informacji. która to wyskakuje bądź spada na duzo większych obrotach aniżeli normalnie. to oznacza z reguły pisanie nowego scenariusza.
wtedy ustalam 2 swoje warianty: optymistyczny i ten drugi :) gorszy :)
tak jak z robertem - pisałem o wsparciu na 0,25zł (optymistycznie) i armagedonie - po przełamaniu wsparcia - potwieredziło się, niestety.
z chłopem z mazur - obrona przedziału 0,14-,015zł (zniesienie fibo - wariant optymistyczny) i dokończenie formacji rgr.
mam mniejwięcej określony górny pułap ceny - teraz potrzebuje ten najniższy. a to zalęzy juz od rynku, aby zdyskontował nową mega emisję. jak wszystkie informacje będą uwzględnione w cenie - rozpocznie się zabawa.
tak to już jest z tymi technikami :)