tutaj AT nie działa. chodzi o upchanie akcji. Własnia na takich jak Ty polują sypacze którzy myśla ze AT działa i będa kupować a oni w tym czasie beda sprzedawać w najlepsze pod pozorem wyrysowania sie czegos tam i ze niby jest sygnał kupna. O to im chodzi. Obym się mylił i nie życzę Ci źle ale znam Króla od lat i mu nie wierze.