witaj :)
z mds sprawa może być alalogiczna do poprzedniej emisji pod przejęcie mobylandu. w tej chwili jet to aero2, więc ostatnim dzwonikiem pod objęcie akcji był poziom 0,99zł. domniemywam, że nie bawem pojawią się 'pomyślne' informacje dla funduszu i jego przyszłości, co będzie swego rodzaju wciągnięciem drobnych akcjonariuszy.
a ktoś wyjść będzie musiał :) by objąć tanie akcje :)
skąd ja to znam...
a pronox :)