Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nurek a to początek glebiny ~Jogi 11 2026-04-10 22:07
Orlen -5% inne spolki paliwowe -0,5% ~kris_sosnow 17 2026-04-10 20:05
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Jeszcze tylko podatek od zysków nadmiarowych do kompletu ~j3490 4 2026-04-10 14:58
Short squeeze ~ŁasyNaDywidendę 12 2026-04-10 11:56
A co jeśli ~Janekzwagrowca 3 2026-04-10 08:59
Ceny ropy rosną po atakach na saudyjskie instalacje naftowe ~HoChiMinh 1 2026-04-10 08:02
Atak na 140? ~Heniek 1 2026-04-10 07:00
Jak podatek od nadmiarowych zyskow ~Roman 13 2026-04-10 06:19
130 zł... ~TajnyKorespondent 6 2026-04-09 20:03
Orlen baryłka ropy 94.paliwo drogie ~Hillela 1 2026-04-09 19:24
Orlen dziś oddali stratę tak dalej ~Hillela 1 2026-04-09 18:55
Skorzystałem ~Janekzwagrowca 6 2026-04-09 13:49
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Orlen ~Kamilo 2 2026-04-09 13:16
Ale was dzisiaj porobiłem na sianko ~mefedron12 2 2026-04-09 06:53
Dlaczego LWB, JSW i Orlen dziś na czerwono a reszta na zielono? ~123 6 2026-04-08 21:19
Teraz pytanie na poważnie ~mefedron12 10 2026-04-08 20:27
Orlen dziś szm. Dusza ~Hillela 2 2026-04-08 19:00
czyli dzisiaj benzyna po 5,27 na Orlenie ~xxx 3 2026-04-08 18:58
rada ~ekspert 2 2026-04-08 18:05
300 ~ixxi 2 2026-04-08 17:43
Tutaj żadnej korekty nie będzie ? ~Janekzwagrowca 2 2026-04-08 16:05
drogie paliwo ~Goldenlive 1 2026-04-08 12:18
Azoty ~Nowicjusz 2 2026-04-08 11:39
podatek ~minister 2 2026-04-08 11:13
Dlaczego JSW, Bogdanka I Orlen na zielono a reszta na czerwono? ~123 5 2026-04-08 10:22
WIG20 ~Dewajtis 25 2026-04-08 10:19
Oddane 500tys sztuk ~Heniek 2 2026-04-08 09:44
Ależ to dziś poleci... ~Rafi 6 2026-04-08 09:20
ROZEJM. Ankieta: Jak bardzo spadnie jutro Orlen? ~inwestycjesa 7 2026-04-08 09:03
Kierunek 77PLN ??? ~Dolar 3 2026-04-08 08:23
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.