|
A gdyby tak wzorem
|
~Rewizor
|
1
|
2026-04-01 16:23
|
|
Kiedy te polityczne czopy z zarządu pierdną coś o dywidendzie ?
|
~DzikuSS
|
1
|
2026-04-01 15:15
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Jak długo Orlen wytrzyma te dwa proste ruchy
|
~zadziwiony
|
1
|
2026-04-01 10:24
|
|
Co mam zrobić jak jestem głupi.??
|
~Oszukany
|
2
|
2026-04-01 09:44
|
|
Dzisiaj cieszymy się że się smucimy?
|
~Zenonzbarzin
|
2
|
2026-04-01 08:48
|
|
Paliwo w Polsce tańsze niż zagranicą
|
~Super
|
3
|
2026-03-31 21:40
|
|
TANKOWAĆ bo tanio już było ORLEN zarabia
|
~Szok
|
3
|
2026-03-31 19:17
|
|
Tak hamerykanskie prawactwo podpala swiat
|
~Alelujaidokasy
|
4
|
2026-03-31 16:29
|
|
Jedziemy
|
~Mocakzjurowa
|
2
|
2026-03-31 13:27
|
|
Ucieczka z podkulonym ogonem
|
~ASD
|
1
|
2026-03-31 10:43
|
|
32 gr więcej za diesel w petrochami
|
~Dziadek
|
1
|
2026-03-31 07:03
|
|
Rachunek maklerski JAKi
|
~Mateusz
|
8
|
2026-03-30 22:25
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Czy Orlen będzie zarabiał przy ustalonych przez ministra maksymalnych ce
|
~inwestycjesa
|
4
|
2026-03-30 21:53
|
|
W Czechach Orlen i inni naciskani na
|
tubak
|
1
|
2026-03-30 19:47
|
|
Dywidenda
|
~Ciekawy
|
3
|
2026-03-30 19:24
|
|
CPN a promocja 35gr na Orlen
|
~orl0s
|
2
|
2026-03-30 16:10
|
|
Kto to kupuje? Pułapka na lata.
|
~makler
|
4
|
2026-03-30 14:29
|
|
Dywidenda, ceny paliw, opłata solidarnościwowa - wpływ wojny.
|
~adam
|
6
|
2026-03-30 12:49
|
|
Dopiero mają plan na obniżkę a KIEDY wdrożą ? A mogli rozporządzeniem
|
~Szok
|
4
|
2026-03-30 08:55
|
|
Dywidenda !!!!!! Down Down !!!!
|
~Mark
|
7
|
2026-03-29 22:42
|
|
Mniejszy ruch na drogach
|
~adam
|
1
|
2026-03-29 18:36
|
|
XDDDDDD
|
~XD
|
6
|
2026-03-29 14:48
|
|
Tanie paliwo
|
1-mna
|
1
|
2026-03-29 11:55
|
|
Jak by nie patrzeć to i tak dzisiaj kończymy w ololicy 130zł
|
~Grull
|
15
|
2026-03-29 04:26
|
|
Czy to przed świętami wywali w górę ?
|
~Januszekzglowkowa
|
2
|
2026-03-28 21:08
|
|
Z tarota mi wyszło? Jak to się skończy, ba, jak ktoś tylko tak pomyśli
|
~zPasjansaJestem
|
1
|
2026-03-28 11:39
|
|
17 gr podwyżki diesel w petrochami
|
~Dziadek
|
1
|
2026-03-28 10:35
|
|
Czy Kowalski tankuje do pelna?
|
~Davson
|
2
|
2026-03-27 21:59
|
|
JimmMorisoss widzę że Orlen POGRĄŻONY został 0.2% minus
|
~Dziadek
|
25
|
2026-03-27 21:02
|
|
Obnizka cen paliwa
|
~Alejaja
|
8
|
2026-03-27 19:45
|