Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
A gdyby tak wzorem ~Rewizor 1 2026-04-01 16:23
Kiedy te polityczne czopy z zarządu pierdną coś o dywidendzie ? ~DzikuSS 1 2026-04-01 15:15
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Jak długo Orlen wytrzyma te dwa proste ruchy ~zadziwiony 1 2026-04-01 10:24
Co mam zrobić jak jestem głupi.?? ~Oszukany 2 2026-04-01 09:44
Dzisiaj cieszymy się że się smucimy? ~Zenonzbarzin 2 2026-04-01 08:48
Paliwo w Polsce tańsze niż zagranicą ~Super 3 2026-03-31 21:40
TANKOWAĆ bo tanio już było ORLEN zarabia ~Szok 3 2026-03-31 19:17
Tak hamerykanskie prawactwo podpala swiat ~Alelujaidokasy 4 2026-03-31 16:29
Jedziemy ~Mocakzjurowa 2 2026-03-31 13:27
Ucieczka z podkulonym ogonem ~ASD 1 2026-03-31 10:43
32 gr więcej za diesel w petrochami ~Dziadek 1 2026-03-31 07:03
Rachunek maklerski JAKi ~Mateusz 8 2026-03-30 22:25
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Czy Orlen będzie zarabiał przy ustalonych przez ministra maksymalnych ce ~inwestycjesa 4 2026-03-30 21:53
W Czechach Orlen i inni naciskani na tubak 1 2026-03-30 19:47
Dywidenda ~Ciekawy 3 2026-03-30 19:24
CPN a promocja 35gr na Orlen ~orl0s 2 2026-03-30 16:10
Kto to kupuje? Pułapka na lata. ~makler 4 2026-03-30 14:29
Dywidenda, ceny paliw, opłata solidarnościwowa - wpływ wojny. ~adam 6 2026-03-30 12:49
Dopiero mają plan na obniżkę a KIEDY wdrożą ? A mogli rozporządzeniem ~Szok 4 2026-03-30 08:55
Dywidenda !!!!!! Down Down !!!! ~Mark 7 2026-03-29 22:42
Mniejszy ruch na drogach ~adam 1 2026-03-29 18:36
XDDDDDD ~XD 6 2026-03-29 14:48
Tanie paliwo 1-mna 1 2026-03-29 11:55
Jak by nie patrzeć to i tak dzisiaj kończymy w ololicy 130zł ~Grull 15 2026-03-29 04:26
Czy to przed świętami wywali w górę ? ~Januszekzglowkowa 2 2026-03-28 21:08
Z tarota mi wyszło? Jak to się skończy, ba, jak ktoś tylko tak pomyśli ~zPasjansaJestem 1 2026-03-28 11:39
17 gr podwyżki diesel w petrochami ~Dziadek 1 2026-03-28 10:35
Czy Kowalski tankuje do pelna? ~Davson 2 2026-03-27 21:59
JimmMorisoss widzę że Orlen POGRĄŻONY został 0.2% minus ~Dziadek 25 2026-03-27 21:02
Obnizka cen paliwa ~Alejaja 8 2026-03-27 19:45
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.