Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czytali ???? ~Inwestor 1 2026-04-29 08:54
Idealny moment zeby usredniac jak pan Czesio pisal ~Jack 64 2026-04-29 08:35
Czuc juz DYWIDENDE warto usredniac w korekcje Esliners ~Nowy 4 2026-04-29 08:35
We czwartek ECB podnosi stopy, będzie wodospad na PLN ~Kwaczor 2 2026-04-29 03:50
Jest 127 zł za akcję a będzie mniej ~PIOTR 2 2026-04-29 03:48
Agencja Moody's - perspektywa negatywna ~Romek 39 2026-04-29 03:46
Jedziemy ? Minister ustalił kurs na 140 ? ~Janekzwagrowca 5 2026-04-29 03:45
Dywidenda 10 zł ~Fido 42 2026-04-28 22:00
Raport roczny i coś jeszcze jutro. ~Jan 7 2026-04-28 19:34
PAP Orlen jakie wasze opinie? ~Sjjehe 5 2026-04-28 17:51
Rekordowa liczba spółek z wypłatą dywidend ~Kwaczor 1 2026-04-28 15:43
Orlen giełda gra na statkach ~Hillela 2 2026-04-28 15:33
A co ten gniot kombinuje? ~mefedron12 3 2026-04-28 11:56
Przesunięte wyniki za 2025 ~korczas 21 2026-04-27 21:57
FIco jedzie do ruskich na obchody dnia zwycięstwa ~Mm 1 2026-04-27 19:52
To na ile minister ustawi cenę akcji na poniedziałek ? ~Janekzwagrowca 3 2026-04-27 15:33
Pkp cargo wsiadłem ,dobre info ~Inwestor 2 2026-04-27 13:26
Ropa w górę, dolar w dół a ORLEN czerwony? ~krzysiekapkn 4 2026-04-27 12:11
Bizzare bizzare ~Rewizor 1 2026-04-26 06:36
PKB korekta w dół i inflacja w górę - uśmiech brygada ~Szok 4 2026-04-25 21:38
Pokazali dzisiaj 132 na kontraktach to ~Janekzwagrowca 6 2026-04-25 08:46
Czy dzisiaj minister ustalił cenę akcji na 140? ~Janekzwagrowca 7 2026-04-24 14:24
Dywidenda ~Ciekawy 35 2026-04-24 14:13
No to jutro wystrzał w górę ? ~Janekzwagrowca 4 2026-04-23 16:59
Nurek na bank i 97..... ~Jogi 4 2026-04-23 15:57
Nadchodzą czasy ostateczne ~mefedron12 14 2026-04-22 21:43
No to co dzisiaj 140? ~Janekzwagrowca 3 2026-04-22 17:10
Ale drobnica kupuje ~mefedron12 6 2026-04-22 17:09
Nadmiarowe zyski znowu w grze. ~inwestycjesa 2 2026-04-22 16:23
czemu Orlen w czerwieni? ~krzysiekapkn 1 2026-04-22 15:27
[x]
PKNORLEN -1,72% 123,78 2026-06-26 10:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.