|
tak sie kończy budowanie sklepów na wsiach
|
~miłek
|
1
|
2026-03-27 18:28
|
|
Jedziemy
|
~Janezciemnicy
|
2
|
2026-03-27 16:05
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
obniżenie VAT i akcyzy daje obniżkę większą niż 1,2 zł
|
~ktk
|
4
|
2026-03-27 15:46
|
|
logika giełdy, a własciwie jej brak
|
~xxx
|
4
|
2026-03-27 15:29
|
|
JAK MOZNA WPROWADZIC WINDFALL JESLI NIE ZNA SIE ZYSKU???
|
~Dziadek
|
12
|
2026-03-27 14:05
|
|
Widły górne dzisiaj?
|
~Jamrózzczarnkowa
|
1
|
2026-03-27 14:04
|
|
Wigowy balon peka
|
~mefedron12
|
10
|
2026-03-27 11:46
|
|
Ostatnie podrygi orlenu
|
~mefedron12
|
1
|
2026-03-27 10:11
|
|
Idzie wyprzedaż !!!
|
~Obserwator
|
1
|
2026-03-27 09:02
|
|
za dużo plątonogich w tej naszej reprezentacji, obrona jak z okręgówki.
|
~czuwaj
|
2
|
2026-03-27 08:41
|
|
Wielu z was z haka nigdy nie zejdzie
|
heisdone
|
1
|
2026-03-27 08:23
|
|
dlaczego musi być ustawa w innych tematach się nie certolą i uchwała
|
~czuwaj
|
1
|
2026-03-27 08:20
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Kolejna manipulacja kursem. Jak za Sasina.
|
~henry
|
1
|
2026-03-27 08:07
|
|
CPN
|
1-mna
|
2
|
2026-03-27 07:39
|
|
ANALITYK WIDZI JUTRO PANIKĘ NA ORLENIE - WRZUCAM LINK
|
~KRZYSZTOF
|
5
|
2026-03-27 07:29
|
|
Mam trochę beke
|
~mefedron12
|
1
|
2026-03-27 07:13
|
|
Hurtowe ceny paliw
|
~Kierowca
|
3
|
2026-03-27 06:17
|
|
Czy można pozwać państwo?
|
~Mik
|
15
|
2026-03-26 22:30
|
|
Podatek od nadmiarowych zysków
|
~Inwestor
|
5
|
2026-03-26 21:59
|
|
=====> INFO
|
~Piotr
|
5
|
2026-03-26 21:36
|
|
na orlenie nie było i nie będzie nadmiarowych zysków
|
~ŁasyNaDywidendę
|
7
|
2026-03-26 20:58
|
|
Ja czekam na ten wind tax
|
~Chlopakzzabki
|
1
|
2026-03-26 18:34
|
jak można w 3 godziny zarobić 5 %
|
mezen
|
1
|
2026-03-26 18:30
|
|
dywidenda
|
~dakta
|
1
|
2026-03-26 18:05
|
|
Ilu posłów PO wyzbyło się akcji ostatnio?
|
~Holokosz
|
2
|
2026-03-26 17:02
|
|
Orlen po 5.19
|
~Holokosz
|
3
|
2026-03-26 16:42
|
|
A co z cenami jajek?
|
~Holokosz
|
1
|
2026-03-26 16:26
|
|
Będzie podatek od gigantycznych zysków Orlenu.
|
~obserwator
|
3
|
2026-03-26 16:21
|
|
Tydzień czekali aż poinformowani pozbędą się pakietów !
|
~Dolar
|
3
|
2026-03-26 16:20
|
|
Kto ładuje do wora?
|
~zzz
|
7
|
2026-03-26 15:54
|