Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kółeczko ~PanHakowany 1 2026-03-26 14:49
Wypłacą dywidendę czy wstrzymają? ~inwestycjesa 1 2026-03-26 14:31
minister będzie ustalał po ile paliwo punkier 1 2026-03-26 14:29
Orlen tango down ~InwestorK 1 2026-03-26 14:17
30 gr obniżki w petrochemi diesel ~Dziadek 3 2026-03-26 13:28
Orlen chce otworzyć Amerykanom drzwi do Europy ~jan_dzban 2 2026-03-26 13:26
Ryzyk coraz więcej ~adam 2 2026-03-26 12:09
Morgan Stanley. Europejski sektor energetyczny odzyskuje przewagę ~Julek 1 2026-03-26 11:42
zysk ~tk 1 2026-03-26 10:42
Ropa nie taka droga, dolar tani . a paliwa drogie, o co tu chodzi? ~Andy 4 2026-03-26 10:40
Znów pod presją polityków 1-mna 1 2026-03-26 09:40
Pkp cargo zaczyna się ~Inwestor 1 2026-03-26 09:32
Podatek od zysków nadmiarowych? ~Lol 1 2026-03-26 09:30
To co dzisiaj górne widły ? ~Kanekzczarnolasu 1 2026-03-26 08:34
Same tuzy w tej nowej radzie ~Rewizor 5 2026-03-26 06:47
fundusze ~ekspert 2 2026-03-25 18:40
Tutaj jak ropa tanieje to ~Janekzczarnolasu 4 2026-03-25 16:22
Dziadek jak tam longi? ~mefedron12 16 2026-03-25 15:49
Jak prezydent Trump tak powiedział... ~Pisułar 1 2026-03-25 15:39
Ceny paliwa ratują bankrutujący budżet Polski.. ~Ale_PIS_nie_rządzi 8 2026-03-25 15:07
naprawdę sądzicie , że Rosji ,Chinom i Izraelowi zależy na ~JD 2 2026-03-25 14:51
zagadka do rozwiazania ~mabmab 6 2026-03-25 12:31
Dobra… ~Wik 2 2026-03-25 08:37
Meloni ~Gg 2 2026-03-25 08:05
10 gr tańszy dizel w Petrochemi ~Dziadek 8 2026-03-24 16:51
Ustawa o nadmiernych zyskach Orlenu. ~Obserwator 17 2026-03-24 16:47
Kto wisi na złotym haku na 130 zł? ~MaxKolanko 5 2026-03-24 16:30
Trzepanie ~Karaś 2 2026-03-24 16:22
Jest 129 będzie więcej ~herr 1 2026-03-24 15:41
Nowy raport Trigon DM: wycena docelowa Orlenu podniesiona do 137,7 zł ~Trigon 2 2026-03-24 14:09
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.