Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No to dzisiaj gruby zjazd na Orlenie. Ropa -15% ~Vvv 2 2026-04-08 07:06
Obstawiamy kiedy orlenowi zabraknie ropy do przerobienia? ~makler 4 2026-04-07 18:00
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
anons ~rzecznik 3 2026-04-07 17:25
Ale jutro ODETNĄ PRĄD na Orlen akcje USA Donald ma wpływ ~Szok 1 2026-04-07 15:45
Podbijają powyzej 136 i wywalają ~Inwest 3 2026-04-07 13:49
Ceny maksymalne paliw ~Wgore 55 2026-04-07 13:14
Dzisiaj cieszymy się że się smucimy ~Janekzwagrowca 5 2026-04-07 12:43
ile mld zł podatku Orlen zapłaci za tarczę paliwową? ~wasz_danielpkn 2 2026-04-07 11:54
Dywidenda ~Ooo 1 2026-04-07 11:25
70zl ~Trader 70 2026-04-07 07:21
Obstawiamy kiedy giełdy zrobią bum i dojdzie do powtórki 2008r. ~Kaczyński 1 2026-04-07 07:11
We wtorek niemal pewne 140 i wyżej ? ~Janekzwagrowca 5 2026-04-06 22:32
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
To dlatego batyr nie podpisał ustawy o kontroli kryptowqlut ~Wszystkojasne 1 2026-04-06 20:14
Dwie podwyżki na święta,... ~Nadrodze 16 2026-04-06 19:09
Multikoncern ~Analitykdomowy 1 2026-04-06 17:24
Paliwo Orlen zyski i sprzedaż mariusz21 8 2026-04-04 20:30
To już pewne, wysokie ceny paliw utrzymają się przez 2 lata ~Kaczyński 2 2026-04-04 08:30
windfall tax pewny i bedzie ogromny ~makler 5 2026-04-03 20:54
Zapowiedź PODATKU od NADMIAROWYCH ZYSKÓW oraz cen maksymalnych ~Jacek 11 2026-04-03 20:43
BRAWO panie PREZYDENCIE - TAK TRZYMAĆ - ORLEN nie dla USA ~Szok 3 2026-04-03 06:57
Zaraz się zacznie wyprzedaż ~mefedron12 29 2026-04-02 21:57
WIG dzisiaj zakwiczy za moje krzywdy ~mefedron12 11 2026-04-02 18:59
To jest spekulacja aż huczy ? ~Zenonzgrabowa 3 2026-04-02 17:45
jak to jest że cena ropy jeszcze nie po 200 dolarów ~asd 1 2026-04-02 15:21
Czy ktos ma watpliwosci co do ~Rewizor 18 2026-04-01 22:39
Kiedy cena Orlen była najwyższa ~Orlen 6 2026-04-01 21:35
Nowa teoria czasu ~Rewizor 1 2026-04-01 18:42
Dywidenda-samo zobaczcie i oceńcie ~Kaowiec 6 2026-04-01 17:08
PKN kupuję bankruta ! ~Obserwator 7 2026-04-01 16:41
PKN BALON S. A. ~DzikuSS 4 2026-04-01 16:34
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.