|
No to dzisiaj gruby zjazd na Orlenie. Ropa -15%
|
~Vvv
|
2
|
2026-04-08 07:06
|
|
Obstawiamy kiedy orlenowi zabraknie ropy do przerobienia?
|
~makler
|
4
|
2026-04-07 18:00
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
anons
|
~rzecznik
|
3
|
2026-04-07 17:25
|
|
Ale jutro ODETNĄ PRĄD na Orlen akcje USA Donald ma wpływ
|
~Szok
|
1
|
2026-04-07 15:45
|
|
Podbijają powyzej 136 i wywalają
|
~Inwest
|
3
|
2026-04-07 13:49
|
|
Ceny maksymalne paliw
|
~Wgore
|
55
|
2026-04-07 13:14
|
|
Dzisiaj cieszymy się że się smucimy
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-04-07 12:43
|
|
ile mld zł podatku Orlen zapłaci za tarczę paliwową?
|
~wasz_danielpkn
|
2
|
2026-04-07 11:54
|
|
Dywidenda
|
~Ooo
|
1
|
2026-04-07 11:25
|
|
70zl
|
~Trader
|
70
|
2026-04-07 07:21
|
|
Obstawiamy kiedy giełdy zrobią bum i dojdzie do powtórki 2008r.
|
~Kaczyński
|
1
|
2026-04-07 07:11
|
|
We wtorek niemal pewne 140 i wyżej ?
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-04-06 22:32
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
To dlatego batyr nie podpisał ustawy o kontroli kryptowqlut
|
~Wszystkojasne
|
1
|
2026-04-06 20:14
|
|
Dwie podwyżki na święta,...
|
~Nadrodze
|
16
|
2026-04-06 19:09
|
|
Multikoncern
|
~Analitykdomowy
|
1
|
2026-04-06 17:24
|
|
Paliwo Orlen zyski i sprzedaż
|
mariusz21
|
8
|
2026-04-04 20:30
|
|
To już pewne, wysokie ceny paliw utrzymają się przez 2 lata
|
~Kaczyński
|
2
|
2026-04-04 08:30
|
|
windfall tax pewny i bedzie ogromny
|
~makler
|
5
|
2026-04-03 20:54
|
|
Zapowiedź PODATKU od NADMIAROWYCH ZYSKÓW oraz cen maksymalnych
|
~Jacek
|
11
|
2026-04-03 20:43
|
|
BRAWO panie PREZYDENCIE - TAK TRZYMAĆ - ORLEN nie dla USA
|
~Szok
|
3
|
2026-04-03 06:57
|
|
Zaraz się zacznie wyprzedaż
|
~mefedron12
|
29
|
2026-04-02 21:57
|
|
WIG dzisiaj zakwiczy za moje krzywdy
|
~mefedron12
|
11
|
2026-04-02 18:59
|
|
To jest spekulacja aż huczy ?
|
~Zenonzgrabowa
|
3
|
2026-04-02 17:45
|
|
jak to jest że cena ropy jeszcze nie po 200 dolarów
|
~asd
|
1
|
2026-04-02 15:21
|
|
Czy ktos ma watpliwosci co do
|
~Rewizor
|
18
|
2026-04-01 22:39
|
|
Kiedy cena Orlen była najwyższa
|
~Orlen
|
6
|
2026-04-01 21:35
|
|
Nowa teoria czasu
|
~Rewizor
|
1
|
2026-04-01 18:42
|
|
Dywidenda-samo zobaczcie i oceńcie
|
~Kaowiec
|
6
|
2026-04-01 17:08
|
|
PKN kupuję bankruta !
|
~Obserwator
|
7
|
2026-04-01 16:41
|
|
PKN BALON S. A.
|
~DzikuSS
|
4
|
2026-04-01 16:34
|