Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To teraz 140 ? Kto nie kupił ten ~Janekzwagrowca 1 2026-04-20 19:44
Fico ~Orim 1 2026-04-20 18:02
Otwarta zamknięta, otwarta zamknięta ~Jan 2 2026-04-20 11:26
Porozumienie. Ormuz otwarta. ~Olo 2 2026-04-20 11:15
Ej no co tu się dzieje ? ~Edi 5 2026-04-20 10:58
Jedziemy windą w górę ? ~Janekzwagrowca 1 2026-04-20 08:40
Ropa 95 dolarów za baryłke na otwarciu ~Fido 2 2026-04-20 08:31
W poniedziałek wajcha w druga strone ~serkm 7 2026-04-20 00:03
Błagam co mam zrobić ~mefedron12 7 2026-04-19 23:19
W poniedziałek 140 w końcu ? ~Janekzwagrowca 4 2026-04-19 19:13
Marza ~Jacek 2 2026-04-19 11:48
ropa w dół , dolar w dół a paliwo na stacjach w górę, niezły ten CPN ~czuwaj 19 2026-04-19 10:00
Kochani inwestorzy - co dalej??? ~jurek1234 10 2026-04-18 21:17
Okazja czy zmiana trendu? ~Whh 7 2026-04-18 11:40
Same plusy dla Orlenu. ~Ixi66 3 2026-04-18 07:38
CPN ~Analitykdomowy 1 2026-04-17 18:21
112 ~XXX 5 2026-04-17 18:06
Dywidenda 2 PLN tragedia !!!!! ~Zarobiony 4 2026-04-17 17:58
Jak W20 zacznie korektę to ORLEN co zrobi ?? ~Szok 1 2026-04-17 16:30
To już koniec ~mefedron12 9 2026-04-17 16:07
krach na ropie ~zonda 7 2026-04-17 15:16
Moim zdaniem KOREKTA - jest projekt USTAWY - nadmierne zyski ~Szok 14 2026-04-17 15:13
Jak to się szybko zmienia. ~inwestycjesa 1 2026-04-17 13:51
127 czy będzie niżej ~ŁasyNaDywidendę 1 2026-04-17 13:07
Norwegia nigdy wcześniej nie zarobiła na ropie naftowej tyle, co w marcu ~Kazek 6 2026-04-17 10:15
Norwegia nigdy wcześniej nie zarobiła na ropie naftowej tyle, co w marcu ~Kazek 1 2026-04-16 21:29
Czyżby short zaczęły zabawę ~Roman 14 2026-04-16 20:16
Ale to wywali w górę ? ~Janekzwagrowca 1 2026-04-16 18:26
Orlen gaz ropa z Norwegi i zyski mariusz21 1 2026-04-16 17:08
Będzie wyjazd w górę ? 140? ~Janekzwagrowca 1 2026-04-16 09:03
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.