Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wolumen ~Tom 1 2023-12-01 09:29
DZISIAJ WRACAMY NA 8,50 I POWOLUTKU DO GÓRY! ~szczesliwy 2 2023-12-01 09:16
zysk operacyjny, wzrósł o 2,52 mln zł ~darek 2 2023-12-01 09:13
Darmowa rada dla ubranej spekuły technik-at 7 2023-12-01 08:37
Scenariusze na dziś? ~Roy 1 2023-12-01 08:23
Kiedyś to były wzrosty kilkaset % a teraz? ~Mikiszka 3 2023-12-01 06:58
Już Wam wszystko wyjaśniam ~Coco 3 2023-12-01 00:11
A tak po chłopski ~Alex 1 2023-11-30 23:29
o co chodzi z tym technik_at? wszyscy się z niego śmieją ~ojejku 1 2023-11-30 23:00
Przyszłość ~Przyszłość 8 2023-11-30 22:17
Heeh ~Mac 2 2023-11-30 22:03
Punkt 18 i nastala cisza ~Kimono 5 2023-11-30 21:55
Niczym nie uzasadniony ten spadek... ~zdziwko 1 2023-11-30 20:58
KERNEL 2 ~123 3 2023-11-30 20:47
Spadek ~Tom 4 2023-11-30 20:16
Piękna sesja i piękne wzrosty ~Ali 6 2023-11-30 20:05
Kryptowaluty są bardziej przewidywalne niż nasz newconnect ~Kimono 1 2023-11-30 19:59
Brawo Szulernia ~Imeil 13 2023-11-30 19:27
29.5 do 5.8 ~Tom 1 2023-11-30 19:12
Hity ~Tom 2 2023-11-30 18:52
Moze sprzedam im za 10 zl ~Kimono 1 2023-11-30 18:13
w icotton dzisiaj pija szampana. Robia z wami co chca. ~Kimono 2 2023-11-30 17:56
Inwestorzy zrealizowali zyski ~fred 2 2023-11-30 17:26
no i gitara, spółka zamieciona na amen, niech sobie ściągają z giełdy te ~Wer 3 2023-11-30 17:11
Syf pozostanie SYFEM !!! ~Dusan 1 2023-11-30 17:11
Kogo ubrali na święta renka do gury ~Zenobiusz 5 2023-11-30 17:09
Tak się konczy ~Op 2 2023-11-30 17:06
akcjoinm jak tam invention? ~wiki 3 2023-11-30 17:05
Co za QRWA tak sypie? ~Haha 4 2023-11-30 16:53
Harper - Kurs z dzisiaj allen_iverson 1 2023-11-30 16:52
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.