| Wolumen | ~Tom | 1 | 2023-12-01 09:29 |
| DZISIAJ WRACAMY NA 8,50 I POWOLUTKU DO GÓRY! | ~szczesliwy | 2 | 2023-12-01 09:16 |
| zysk operacyjny, wzrósł o 2,52 mln zł | ~darek | 2 | 2023-12-01 09:13 |
| Darmowa rada dla ubranej spekuły | technik-at | 7 | 2023-12-01 08:37 |
| Scenariusze na dziś? | ~Roy | 1 | 2023-12-01 08:23 |
| Kiedyś to były wzrosty kilkaset % a teraz? | ~Mikiszka | 3 | 2023-12-01 06:58 |
| Już Wam wszystko wyjaśniam | ~Coco | 3 | 2023-12-01 00:11 |
| A tak po chłopski | ~Alex | 1 | 2023-11-30 23:29 |
| o co chodzi z tym technik_at? wszyscy się z niego śmieją | ~ojejku | 1 | 2023-11-30 23:00 |
| Przyszłość | ~Przyszłość | 8 | 2023-11-30 22:17 |
| Heeh | ~Mac | 2 | 2023-11-30 22:03 |
| Punkt 18 i nastala cisza | ~Kimono | 5 | 2023-11-30 21:55 |
| Niczym nie uzasadniony ten spadek... | ~zdziwko | 1 | 2023-11-30 20:58 |
| KERNEL 2 | ~123 | 3 | 2023-11-30 20:47 |
| Spadek | ~Tom | 4 | 2023-11-30 20:16 |
| Piękna sesja i piękne wzrosty | ~Ali | 6 | 2023-11-30 20:05 |
| Kryptowaluty są bardziej przewidywalne niż nasz newconnect | ~Kimono | 1 | 2023-11-30 19:59 |
| Brawo Szulernia | ~Imeil | 13 | 2023-11-30 19:27 |
| 29.5 do 5.8 | ~Tom | 1 | 2023-11-30 19:12 |
| Hity | ~Tom | 2 | 2023-11-30 18:52 |
| Moze sprzedam im za 10 zl | ~Kimono | 1 | 2023-11-30 18:13 |
| w icotton dzisiaj pija szampana. Robia z wami co chca. | ~Kimono | 2 | 2023-11-30 17:56 |
| Inwestorzy zrealizowali zyski | ~fred | 2 | 2023-11-30 17:26 |
| no i gitara, spółka zamieciona na amen, niech sobie ściągają z giełdy te | ~Wer | 3 | 2023-11-30 17:11 |
| Syf pozostanie SYFEM !!! | ~Dusan | 1 | 2023-11-30 17:11 |
| Kogo ubrali na święta renka do gury | ~Zenobiusz | 5 | 2023-11-30 17:09 |
| Tak się konczy | ~Op | 2 | 2023-11-30 17:06 |
| akcjoinm jak tam invention? | ~wiki | 3 | 2023-11-30 17:05 |
| Co za QRWA tak sypie? | ~Haha | 4 | 2023-11-30 16:53 |
| Harper - Kurs z dzisiaj | allen_iverson | 1 | 2023-11-30 16:52 |