Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
✅ KCI 5 razy taszy od Harper ✅ ~zenek 5 2023-11-29 22:26
witam prosze o pomoc ~Aldri 4 2023-11-29 22:04
HARPER vs HMINVEST ha, ha,ha ~123 1 2023-11-29 21:47
Strata. Kosmiczna strata ~Loool 2 2023-11-29 21:09
Przecież to widać, ze będzie szło w górę... ~widaćTo 6 2023-11-29 19:44
✅ Nie dać się odleszczyć ~ObserwatoR 10 2023-11-29 19:43
Dla myślących inaczej ~Tom 2 2023-11-29 19:30
Jutro będziecie bogaci ~jeuop 4 2023-11-29 19:22
Najmniejszy wymiar kary 20pln ~Imeil 9 2023-11-29 19:22
Ważne ~Tom 3 2023-11-29 19:20
I to mi się podoba skamlą, wyją ~Imeil 2 2023-11-29 19:14
Analiza raportu. Słuszna. ~Jw 2 2023-11-29 19:11
Tylko PKC już jutro!!! ~Jw 1 2023-11-29 19:11
Śmieć ma miejsce w koszu na śmieci ~Jw 1 2023-11-29 19:11
3zl. Tam jego miejsce.... ~Jw 1 2023-11-29 19:10
Sprzedac i zapomniec ~Porada 1 2023-11-29 19:09
Ratujcie swój kapitał!!!!! ~Pppoooopppppooo 1 2023-11-29 19:07
wyniki - uwaga na różnice kursowe ~naserio 2 2023-11-29 19:07
Wodospaaaaaadddd ~Strata 1 2023-11-29 19:06
Walić śmiecia PKC ~Jw 1 2023-11-29 19:06
Uciekać ~Ppdddd 1 2023-11-29 19:06
Co teraz? Ostatni gasi swiatlo ~Spadek 1 2023-11-29 19:05
Masakraaa.... ~Pppppp 1 2023-11-29 19:05
Ratuj się kto moze ~Wrozka 1 2023-11-29 19:05
Lecomy w dol ~Wwww 1 2023-11-29 19:05
Widna w dol ~Pooop 1 2023-11-29 19:04
Raport strasznie zly ~Wrrr 1 2023-11-29 19:04
To minus 50% ~Życie 1 2023-11-29 19:04
Strach się bac ~Mmmmm 1 2023-11-29 19:04
Zjazd murowany ~Ehe 1 2023-11-29 19:04
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.