Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DRAMAT UBRANYCH ~Asd 1 2023-11-30 14:09
Icotton zbiera ~Olo 10 2023-11-30 14:06
Zapamiętajcie sobie ten wpis ~Imeil 1 2023-11-30 14:05
ktory geniusz sprzedal po 8.02? ~Kimono 1 2023-11-30 13:59
Zastanawia mnie dlaczego na stooqu ~Imeil 3 2023-11-30 13:58
Czas sprzedawać akcje kupione we wrześniu po 5,35 zł ~Icotton 1 2023-11-30 13:57
Icotton Wam odbiera akcje za darmo - gratulacje geniusze. ~Alibaba 1 2023-11-30 13:53
Męcza się przy 8,6 technik-at 5 2023-11-30 13:43
A miało być, 20, 30 i 50 zł tak sie ubiera na zimę. ~takaprawda 5 2023-11-30 13:14
KTO SIĘ BOI WIDŁOWEGO NIECH UCIEKA SZYBKO W LAS, HARPEREK JEST DLA ~smerfubrany 1 2023-11-30 13:13
Nie jest źle ~Jan 5 2023-11-30 13:12
Wałek roku.... ~Imeil 1 2023-11-30 13:10
Wracam na vee koniec korekty ... ~Jw 12 2023-11-30 12:59
Icotton da Wam nauczkę.... ~Ben 5 2023-11-30 12:38
Jest szansa ~Tom 1 2023-11-30 12:37
Czy już wchodzić? 8.70 dobra cena po spadku z 11.70? ~Investor 10 2023-11-30 12:21
Co dalej? ~Pytanie 2 2023-11-30 11:56
Widłowy ~Lol 1 2023-11-30 11:48
ta spółka zobowiązań ma na 225 mln zł ? dobrze widzę? a kapitały 63mln akcjoinm 5 2023-11-30 11:48
Info ~Jw 2 2023-11-30 11:46
między 9 a 10 tylko 11 tys. alkcji na S stoi technik-at 5 2023-11-30 11:45
za ostatni kwartał strata 4,3 mln zł i tak te 20% na najniższa kara akcjoinm 3 2023-11-30 11:43
środki pieniężne a koniec okresu 116 tys. zł akcjoinm 3 2023-11-30 11:43
hahahaha i kolejny raz technik_at będzie dyndał za jajca akcjoinm 2 2023-11-30 11:41
Zagrywka która podlega pod KNF ~Imeil 1 2023-11-30 11:40
Czy już co poniektórzy zaczynają rozumieć że zostali ogołoceni z akcji ? ~Jn 7 2023-11-30 11:33
6,7 czekam na WAS,, ~Pytontrader 1 2023-11-30 11:31
a przedwczoraj wyrwali ode mnie akcje po 14 zł....! ~ZnanyAnalityk 2 2023-11-30 11:25
Teraz tylko góra ~Realista 3 2023-11-30 11:16
ubrani powyżej 10 zł....! WYSTOMP.....! .... równaj w lewo....! ~ZnanyAnalityk 1 2023-11-30 11:07
[x]
HARPER 0,00% 5,08 2026-06-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.