Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To sie juz nie podniesie.... ~Mario 1 2023-11-30 11:04
O której dolne widły?? ~MaxSwinger 2 2023-11-30 10:49
Ale was wciągnęli nosem ~Imeil 3 2023-11-30 10:44
✅ Jeszcze dziś na zielono będzie ~strateg 6 2023-11-30 10:40
No to na tyle, wyleszczenie groszołapów i kólkowiczów ~oze 3 2023-11-30 10:39
Otrzegałem kilka razy że tu SPÓŁDZIELNIA kursem steruje i pompuje! ~mędrzec 3 2023-11-30 10:35
Raport specjalnie ~Snoop 12 2023-11-30 10:30
EBITDA podstawa raportu ~Imeil 3 2023-11-30 10:29
ABY MĄDRY MÓGŁ COŚ ZAROBIĆ GŁUPI MUSI STRACIĆ ! ~pepco 2 2023-11-30 10:26
Ręka w dół kto dał się wyleszczyć przed chwilą wyleszczyć poniżęj 8,2 ~Tia 4 2023-11-30 10:07
Hahaha ~Imeil 1 2023-11-30 10:04
Jeśli wrócą maseczki .. to bedzie > 50 zł za akcję ~harper 10 2023-11-30 09:55
C/Z C/Z C/Z ~Harp 1 2023-11-30 09:52
Obrót ~lol 1 2023-11-30 09:51
A ja tak co raport przypominam wisielcom ~Kapitan 1 2023-11-30 09:46
Fundy zarobione na Cig-u technik-at 1 2023-11-30 09:43
UBRANI PO 13 14 WYSTĄP HAHA ~Noxwillq1 4 2023-11-30 09:42
✅ Super wyniki ✅ ~merytorycznie 11 2023-11-30 09:38
Pierwsze transakcje dziś zawarto po 8,8 ... ~jw 1 2023-11-30 09:37
Ale was spekula wciągnęła nosem hahahs ~Imeil 1 2023-11-30 09:34
Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! ~znowu 1 2023-11-30 09:33
✅ Promocja dobiega końca ~zenek 2 2023-11-30 09:30
to co? dziś rzeźnia? czy okazja na fajne kółeczko/ akcjoinm 2 2023-11-30 09:10
Dlaczego wyniki podają od 1 kwietnia 2022 do 30 września 2023 ? 6 kwar ? ~JPr 1 2023-11-30 09:09
Kto by się spodziewał straty ręką w górę? ~Wrrrrr 4 2023-11-30 09:09
Ładnie spekuła powieszona technik-at 2 2023-11-30 09:09
PKC ~Jan 2 2023-11-30 08:45
ZYSK NETTO 6 000 0000 ZA 3 KWARTAŁ ~JaiKasiora 11 2023-11-30 08:18
Dziś dolina? ~Jw 1 2023-11-30 07:59
M&A ~DejvFX 1 2023-11-30 00:39
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.