|
45 mln kapitalizacji obecnie - stanowczo za drogo
|
~olo
|
1
|
2023-12-21 12:09
|
|
Ups..jutro 10.80
|
~Ufo
|
3
|
2023-12-21 12:06
|
|
Kolejne wezwanie może być po 8-9 PLN
|
~księgowy
|
10
|
2023-12-21 11:59
|
|
✅ Zaraz wajcha w drugą stronę ✅
|
~Bykuś
|
1
|
2023-12-21 11:31
|
i po co ta nagonka na HARPER na forum INVENTION? desperacja?
|
akcjoinm
|
3
|
2023-12-20 16:07
|
|
Na razie
|
~Tom
|
1
|
2023-12-19 14:15
|
|
TYPOWE DOJENIE LESZCZA ZA GROSZAKI !
|
~Pepco
|
2
|
2023-12-18 13:39
|
|
Jedna z niewielu firm na gpw z rozpoznawalnymi markami
|
~Kimono
|
2
|
2023-12-16 21:39
|
|
Prognoza od strony technicznej
|
~Tom
|
5
|
2023-12-15 19:20
|
|
Przestańcie blokowac wzrosty...
|
~Jw
|
2
|
2023-12-15 09:14
|
|
Kiedy będzie publikowany najbliższy raport w wynikami?
|
~Pablo
|
4
|
2023-12-14 14:25
|
|
Piotrowski F Score 8
|
~Tom
|
2
|
2023-12-13 22:56
|
|
NIE UMIECIE CZYTAĆ RAPORTÓW !!! TU BEDZIE JAZDA ..
|
~PEPCO
|
4
|
2023-12-13 18:07
|
|
Księga wieczysta
|
~Imeil
|
5
|
2023-12-12 22:41
|
|
Aleś ta zabili handel
|
~fred
|
1
|
2023-12-12 16:28
|
|
Ależ blokują uparcie kurs...
|
~Jw
|
8
|
2023-12-12 10:24
|
|
Dla myślących
|
~Tom
|
6
|
2023-12-10 16:33
|
|
maseczki maja wrócic szpitale, przychodnei, apteki, kolejki
|
~oko
|
4
|
2023-12-09 13:08
|
|
Harper i Mabion
|
~Michał
|
2
|
2023-12-08 21:09
|
|
Producenci wiadomości o Mabionie
|
~Proxa
|
1
|
2023-12-08 09:10
|
|
To jest czas kupowania akcji XTB gdy moderator usuwa pozytywne wpisy
|
~puma
|
1
|
2023-12-07 13:48
|
|
Plaza grana będzie. Wchodzić póki tanio!
|
~Plaza
|
1
|
2023-12-07 11:25
|
|
mam Pytanko zobaczcie koszyk na S na GOV i napiszcie co sadzicie ????
|
~GOVENA
|
1
|
2023-12-07 09:52
|
|
Pytanie
|
~Pytampoważnie
|
4
|
2023-12-07 09:26
|
|
✅ c/wk=0.7 ✅ c/z=4
|
~analityk_rynkowy
|
4
|
2023-12-05 16:54
|
|
Dzień dobry Wale roku Harperze
|
~Imeil
|
9
|
2023-12-05 13:51
|
|
Na Mabionie was chwalą i polecają.
|
~Kosiarz
|
4
|
2023-12-05 13:41
|
|
Sprzedać harper kupić mabion? Jutro szczepienia
|
~Jan
|
1
|
2023-12-05 13:37
|
|
Sprzedałem Mabion kupiłem Harper
|
~Harper
|
1
|
2023-12-05 13:31
|
|
czy 7 zł to juz dno?
|
~Erj007
|
2
|
2023-12-05 13:24
|