Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
45 mln kapitalizacji obecnie - stanowczo za drogo ~olo 1 2023-12-21 12:09
Ups..jutro 10.80 ~Ufo 3 2023-12-21 12:06
Kolejne wezwanie może być po 8-9 PLN ~księgowy 10 2023-12-21 11:59
✅ Zaraz wajcha w drugą stronę ✅ ~Bykuś 1 2023-12-21 11:31
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum i po co ta nagonka na HARPER na forum INVENTION? desperacja? akcjoinm 3 2023-12-20 16:07
Na razie ~Tom 1 2023-12-19 14:15
TYPOWE DOJENIE LESZCZA ZA GROSZAKI ! ~Pepco 2 2023-12-18 13:39
Jedna z niewielu firm na gpw z rozpoznawalnymi markami ~Kimono 2 2023-12-16 21:39
Prognoza od strony technicznej ~Tom 5 2023-12-15 19:20
Przestańcie blokowac wzrosty... ~Jw 2 2023-12-15 09:14
Kiedy będzie publikowany najbliższy raport w wynikami? ~Pablo 4 2023-12-14 14:25
Piotrowski F Score 8 ~Tom 2 2023-12-13 22:56
NIE UMIECIE CZYTAĆ RAPORTÓW !!! TU BEDZIE JAZDA .. ~PEPCO 4 2023-12-13 18:07
Księga wieczysta ~Imeil 5 2023-12-12 22:41
Aleś ta zabili handel ~fred 1 2023-12-12 16:28
Ależ blokują uparcie kurs... ~Jw 8 2023-12-12 10:24
Dla myślących ~Tom 6 2023-12-10 16:33
maseczki maja wrócic szpitale, przychodnei, apteki, kolejki ~oko 4 2023-12-09 13:08
Harper i Mabion ~Michał 2 2023-12-08 21:09
Producenci wiadomości o Mabionie ~Proxa 1 2023-12-08 09:10
To jest czas kupowania akcji XTB gdy moderator usuwa pozytywne wpisy ~puma 1 2023-12-07 13:48
Plaza grana będzie. Wchodzić póki tanio! ~Plaza 1 2023-12-07 11:25
mam Pytanko zobaczcie koszyk na S na GOV i napiszcie co sadzicie ???? ~GOVENA 1 2023-12-07 09:52
Pytanie ~Pytampoważnie 4 2023-12-07 09:26
✅ c/wk=0.7 ✅ c/z=4 ~analityk_rynkowy 4 2023-12-05 16:54
Dzień dobry Wale roku Harperze ~Imeil 9 2023-12-05 13:51
Na Mabionie was chwalą i polecają. ~Kosiarz 4 2023-12-05 13:41
Sprzedać harper kupić mabion? Jutro szczepienia ~Jan 1 2023-12-05 13:37
Sprzedałem Mabion kupiłem Harper ~Harper 1 2023-12-05 13:31
czy 7 zł to juz dno? ~Erj007 2 2023-12-05 13:24
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.