Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
na co liczycie? tu sternik będzie spychał kurs bo mu nie zależy max 5 zł ~bankrut 7 2023-12-27 16:29
14 PLN będzie szybciej niż mogło się nam wydawać ~technik 2 2023-12-27 11:14
✅ Spółka mocno niedowartościowana ✅ ~simplywallst 4 2023-12-27 11:11
DŁUGI tu będą jeszcze większe bo koszty w górę a strata narasta ~analiza 1 2023-12-27 10:28
Wesołych swiat sev 2 2023-12-23 11:36
To nie Harper, tylko Harpie które wyrywają nam nasze pieniądze. ~pyta 2 2023-12-22 19:47
Kolejne wezwanie na 100% akcji ~akcjonariusz 7 2023-12-22 19:36
akcjoinm ma tegeo dużo i może dziś straty podatkwe robić technik-at 3 2023-12-22 19:12
Godzinowy w ładnym trójkącie technik-at 16 2023-12-22 16:36
widzę, że tego 212.87.30. musieli powyżej 14 zł ubrać bo nerwowy akcjoinm 3 2023-12-22 16:36
Prognoza ~Tom 4 2023-12-22 16:35
COVID nie odpuszcza ~Miki 5 2023-12-22 16:34
✏️✏️✏️ Sesja odwrotu ✏️✏️✏️ ~technik_at 3 2023-12-22 16:33
Comparic cytat ~Tom 3 2023-12-22 16:16
Zaraz wajcha w drugą stronę ~sternik 2 2023-12-22 16:00
Kapitalizacja 36 mln pln ~paradoks 3 2023-12-22 15:55
Ostatni moment na kupno w okazyjnej cenie ~ObserwatoR 3 2023-12-22 15:54
5 pln już czas ~olo 3 2023-12-22 15:25
czy ja tu jeszcze wyjdę na zero :((((((( ~Marcin 10 2023-12-22 15:24
Optymalizacja podatkowa dobiega końca ~Michał 4 2023-12-22 12:49
Optymalizacja, a teraz weź odkup po tyle co sprzedałeś hehehe ~Maxiking 4 2023-12-21 21:11
Harpi ~Janek 2 2023-12-21 20:06
Wracamy na zieloną stronę mocy ~ObserwatoR 2 2023-12-21 17:53
Która QRWA próbuje uwalić kurs? ~Jw 3 2023-12-21 17:22
WK = 10 PLN ~piotr 1 2023-12-21 15:55
polacy na kosmetykach nie oszczędzali ~NaSerio 2 2023-12-21 14:51
✅ c/wk=0.5; c/z=3 ✅ ~ObserwatoR 4 2023-12-21 14:20
Optymalizacja podatkowa dobiega końca ~strateg 1 2023-12-21 13:10
Analogiczna sytuacja z 7 listopada 2023 ~ObserwatoR 1 2023-12-21 12:33
Koniec promocji ~Tom 6 2023-12-21 12:25
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.