Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DZISIAJ WYMIENIAMY AKCJE NA MABION? POD JUTRZEJSZE SZCZEPIENIA? ~Jan 1 2023-12-05 13:18
Słynne wezwanie ~Tom 4 2023-12-05 09:32
Zaraz będzie znowu wezwanie po 5,25 zł ~Księgowy 5 2023-12-05 07:09
Od 4 grudnia zakaz odwiedzin w szpitalach bez środków higienicznych ~info 1 2023-12-04 16:43
Giełda to jedna wielka gangsterka ~Erj007 2 2023-12-04 16:43
Dolne widły na zamknięciu ~takmyślę 6 2023-12-04 15:43
Już ~kaziu 1 2023-12-04 12:29
C/Z = 4,1 ~lol 5 2023-12-04 12:27
Nowe kontrakty 4-5 grudnia ~superinfo 4 2023-12-04 11:20
✅ Don't panic ✅ ~Bykuś 3 2023-12-04 11:13
nie oddawać akcji za darmo ! ~beee 2 2023-12-04 11:00
Takie szulerskie zagrywki nie ulatują szybko w powietrze ~Imeil 2 2023-12-04 10:47
moja analiza techniczna ~GOVENA 1 2023-12-04 10:39
Druga Biedronka, codziennie niższe ceny !!! ~Dusan 1 2023-12-04 10:38
CAŁY KAPITAŁ PLYNIE NA MABION NOWY WIRUS W CZECHACH JUŻ ! ~Rysiek 1 2023-12-04 10:20
Arkusz po prawej do 14 PLN jest pusty ~ObserwatoR 2 2023-12-04 10:14
Leci na 5 zł, niestety ~UWAGA 1 2023-12-04 09:44
Ostrzeżenie dla Europy, link ! Harper na fali ~info 3 2023-12-04 09:10
Poziom zniechęcenia ekstremalny. Czas na zakupy? ~Muhdi 6 2023-12-04 09:08
NOWE LINIE I BIOREAKTORY WYSTARTOWAŁY A ZYSK +300% MABION!! ~Roman 1 2023-12-04 08:45
Dziś mega konferencja ~superwiadomość 1 2023-12-04 07:59
Będę szczery... ~Smutny 5 2023-12-03 20:09
Obstawiamy przyszły tydzień na Harperze? ~Marcin 14 2023-12-03 18:25
Zarząd na smyczy iCotton ... ~fx 4 2023-12-03 15:14
Dziękuje idę na Mabion !!! Tutaj już nic ne będzie. ~Tytus 1 2023-12-03 14:41
Co można zrobić z papierem ~Tom 9 2023-12-03 13:15
:( oskubali zwykłych ludzi ~Jola 2 2023-12-03 12:51
Hello wałku roku HARPERZE. ~Imeil 1 2023-12-01 22:39
Ukryte kupno na zamknięciu ~ObserwatoR 5 2023-12-01 21:09
kolejna fala Covida jest media donoszą ~oko 2 2023-12-01 19:29
[x]
HARPER 0,00% 5,00 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.